Csapat Nélkül Az őslakos Nő Nyer

Videó: Csapat Nélkül Az őslakos Nő Nyer

Videó: УКРАЛ ЛОДКУ, ТАЧКУ И САМОЛЕТ ЗА 180 СЕК! БИТВА ВОРОВ В ГТА 5 ОНЛАЙН | ЛЮБОЙ ТРАНСПОРТ 2024, Március
Anonim

A nemzetközi csodálat egy új Tarahumara nőről, María Lorena Ramírezről szól, aki szandálban és őslakos ruhájában ultramaratonot nyert.

A 22 éves lány első helyezést ért el a dobogón, miután hét órán és három percben befejezte az 50 kilométeres Ultrail Cerro Rojo versenyt. A versenyre április 29-én került sor a mexikói Puebában.

Ezt a teljesítményt a Facebook oldal jelentette be. Hagyja, hogy minden Tehuacán megismerje a releváns híreket a Puebla közösség részéről. A május 13-án kiadott kiadványban megjegyezték, hogy Ramírez "hidratáló mellény, teniszcipő, lycra és kompressziós hüvely nélkül" nyert. És hozzátette: „A mai futó összes ilyen eszközének nélkül. Anélkül, hogy körbejárta volna a mérföldet a Nike-en, a Facebook nélkül, csak szükségszerűen nyert.

Maria Lorena Ramirez

Orlando Jiménez, a rendezvény szervezője második egymást követő évben megerősítette, hogy az ultramaraton során nem volt sporteszköz. - Nem volt sem géllel, sem energiás édességekkel, sem náddal, sem poharakkal, sem azokkal a nagyon drága cipőkkel, amelyeket mindannyian a hegyekben futtatunk. Csak egy kis üveg víz, kupakja és pántos nyak a környékén - mondta Verne a spanyol kiegészítésnek.

A versenyen a lánynak versenytársaként további 499 atléta volt 12 országból. 6 ezer mexikói peso pénznyereményt kapott (versenyen futó Ramírez az állatok gondozására szólít fel; napi 10–15 kilométert sétál teheneivel és kecskéivel. Jelenleg az egyik leggyorsabb hosszú távú futónak számít a Tarahumara közösség.